Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

10 důvodů proč s jednou RK

Kouzlo úspěšného prodeje tkví ve výběru jednoho partnera

1) Větší důvěryhodnost

Pokud se Vaše nemovitost objeví na jednom serveru vícekrát, působí dojmem, že se jí nedaří prodat a majitel se jí chce zbavit. Pokud nemovitost nabízí více kanceláří, neznamená to, že bude inzerovaná na více místech, ale že bude inzerovaná vícekrát ve stejných médiích a často ještě s jinými parametry (cena, plocha atd).

2) Komunikace

Při komunikaci s jedním makléřem máte pod kontrolou jednotnou strategii prodeje. Víte, kdo provází klienty na prohlídku Vaší nemovitosti. Komunikujete pouze s jedním obchodníkem, šetříte tím svůj čas a náklady. K jednomu makléři si získáte osobnější vztah a důvěru, která je pro úspěch obchodu nenahraditelná.

3) Motivace makléře

Věnuje Vám více svého času i vynaložených prostředků, protože je motivován penězi. V případě, kdy není ohrožován konkurencí, má větší jistotu budoucího zisku, a tím zvyšuje úsilí a finanční investice do propagace nemovitosti. Spolupracuje s ostatními RK, pokud mají vážného zájemce.

4) Informace

Makléř Vás pravidelně informuje o stavu prodeje, zasílá statistiky o návštěvnosti inzerátu. Tato data nejsou ničím zkreslena, jelikož všichni, kteří projevili zájem o Vaši nemovitost, kontaktovali právě Vašeho makléře. Máte přehled o všech potenciálních klientech a znáte výsledek jejich zájmu. Snadno a přesně tak lze určit další strategii prodeje.

5) Cena

Makléř Vás nenutí do bezdůvodného snižování ceny vlivem rivality s jinou RK. Snaží se prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a Vy jste ušetřeni desítkám telefonátů dalších makléřů, kteří by tlačili Vaši prodejní cenu dolů.

6) Topování inzerce

Větší možnost investice do propagace Vaší nabídky znamená pravidelné „topování“ na nejnavštěvovanějších realitních portálech v ČR. Vaše nabídka se objeví minimálně 1x týdně na prvním místě v nabídce na realitních serverech.

7) Kvalita makléře

Ti nejkvalitnější profesionálové uzavírají výhradní smlouvy o spolupráci, pracují s poptávkou a díky tomu logicky i úspěšně prodávají. Kvalitní makléř je průvodcem a rádcem při prodeji Vaší nemovitosti.

8) Délka smluvního vztahu

S námi můžete uzavřít smlouvu i na krátkou dobu, abyste si vyzkoušeli práci makléře a jeho snahu prodat. Pokud budete spokojeni, můžeme naši spolupráci prodloužit.

9) Práce s poptávkou

Makléř není stresován amatérskými zásahy konkurence a spoléhá na svou osvědčenou strategii. Nepřivádí na prohlídky každého realitního „turistu“. Zve si zájemce o prohlídku do kanceláře, probírá s nimi možnosti financování, a proto Vám přivede jen vážné zájemce.

10) Úspora Vašich nákladů

Provizi si makléř zaslouží až v momentě prodeje nemovitosti. Jako prodávající neplatíte žádné poplatky předem. Naopak spoustu peněz ušetříte za kompletní servis, který pro Vás zajistíme, například kupní smlouva, úschova peněz, znalecký posudek, kolky aj.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci